Abiturientams


Užsiėmimų laikas : 2 kartus per savaitę po 90 min. (2 akadem. val.). Rytinės, dieninės ir vakarinės grupės, taip pat ir savaitgaliais.
Kurso trukmė : nuo rugsėjo (spalio) iki balandžio.
Kaina : 96 EUR (8 užsiėmimai)

Apmokėjimas avansu už mėnesį

Pas mus Jūs rasite kursus, skirtus pasiruošti didžiąjai daliai tarptautinių anglų kalbos egzaminų, įskaitant Cambridge Exams – General English (PET, FCE, CAE, CPE). The Cambridge FCE (First Certificate in English) egzaminas ir the Cambridge of Advanced English (CAE) tikrina jūsų bendrosios anglų kalbos žinias. Šie sertifikatai yra globaliai pripažįstami ir parodo Jūsų gebėjimus bendrauti anglų kalba su žmonėmis iš bet kurio pasaulio krašto. FCE yra populiariausias egzaminas, kurį kasmet laiko šimtai tūkstančių žmonių pasauliniu mastu. IELTS (International English Language Testing System) atveria duris studijoms ir darbo paieškoms užsienyje. Šis egzaminas taip pat yra pripažintas visame pasaulyje ir yra privalomas stojant į užsienio universitetus. Galimi bendros bei akademinės kalbos kursai, priklausomai nuo mokinių poreikių.

Naujiena! – mokymasis mini gurpėse – skirtas tiems, kas dėl vienų ar kitų priežasčių nenori mokytis didelėse grupėse arba siekia sutaupyti pinigų.