Edukacinės kelionės


Edukacinė kelionė į Angliją vasaros atostogų metu moksleiviams nuo 12 metų bei studentams

Kelionės trukmė: 9d.

Kelionės kaina: teiraukitės el. paštu info@eschool.lt arba telefonu 861510150

Keliautojų amžius: 12+

Kelionės data: birželio 24d. /liepos 02d.

 

Birželio 24

Išvykstate lėktuvu į Londoną.

Kalbos mokyklos atstovo lydimi važiuojate į Braitoną (Brighton).

Braitonas (Brighton) – miestas pietų Anglijoje, prie La Manšo sąsiaurio, 76 km į pietus nuo Londono. Jau nuo XVIII amžiaus, šis miestas žinomas, kaip vienas iš Anglijos kurortų, įsikūrusių šalia dailaus paplūdimio.

Lankytinos vietos: Braitono molas – Brighton Pier, tai Viktorijos laikus menantis molas, kuris yra laikomas vienu seniausių pasaulyje. Tai bene pati populiariausia Braitono lankytina vieta. Karališkasis paviljonas – kadaise buvusi pajūrio rezidencija, panašaus stiliaus rūmų galima išvysti tolimuosiuose rytuose. Apsilankius šiame paviljone, pasijusite tarsi atostogautumėte pačioje Indijoje, kadangi svogūno formos kupolai, reljefai ir koloritas labai primena šios šalies stilių. British Airways” i360 – viena iš įspūdingiausių naujų atrakcionų Anglijos pietinėje pakrantėje. 2016 m. buvo atidarytas kaip pirmasis pasaulyje vertikalusis keltuvas ir aukščiausias judantis apžvalgos bokštas. Didžiulę adatą primenanti konstrukcijos žiedinė apžvalgos platforma gali pakelti iki 200 žmonių, čia atsiveria įspūdingas vaizdas į apylinkes ir Lamanšo sąsiaurį.

Apgyvendinimas kruopščiai parinktose šeimose po 2-3 žmones.

Birželio 25

Laisvas laikas arba išvyka į Arundel pilį (Arundel Castle) (su vadovais) Norfolko kunigaikščio Arundelio pilis yra Vakarų Sasekse Anglijos pietuose. Pilies istorijai jau beveik 1000 metų, ją supa gerai išpuoselėti sodai. Šiuo metu pilis – tai kunigaikščių rezidencija, kuri sezoniškai priima ir turistus.

Birželio 26

Birželio 30

Anglų kalbos kursai vyksta švietimo organizacijoje “Brighton Language College“ (BLC), kuri akredituota Britų Tarybos ir priklauso English UK organizacijai. Mokykla yra įsikūrusi miesto centre, puikiai tinka stovyklautojų mokymuisi ir poilsiui. Mokykloje moko kvalifikuoti, profesionalūs dėstytojai, naudojami patys naujausi mokymo metodai. Šiomis dienomis nuo 9 val. iki 12 val. vyksta šnekamosios anglų kalbos praktiniai užsiėmimai, taikant ne įprastų pamokų programas, o pasitelkiant interaktyvias veiklas.

Popietės – išvykos, pramogos ir orientacinis žaidimas po Braitoną anglų kalba. Pramogausite, ilsėsitės kartu su bendraamžiais, tobulinsite anglų kalbos įgūdžius netradiciniu būdu – tiesiog gyvendami, linksmindamiesi, pramogaudami. Patirsite daugybę įspūdžių, rasite naujų draugų.

Liepos 1 Išvyka į Londoną (su BLC gidu). Apžvalginė ekskursija po politinį ir religinį Londono miesto centrą – Vestminsterį: Viktorijos krantinė, Parlamento rūmai, Vestminsterio abatija, kuri pasižymi puikiausia Londone viduramžių architektūra, įspūdingais antkapiais ir paminklais, Nacionalinė galerija. Pagal galimybę, pasivaikščiojimas krantine iki garsiojo Tauerio tilto. Šv. Pauliaus katedra, kuri garsėja vienu aukščiausių kupolų pasaulyje.

Liepos 2

Laisvas laikas – puikus metas įsigyti suvenyrus, dovanas namo, išvykimas į oro uostą, skrydis atgal.

 Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • skrydis Vilnius – Londonas, Londonas – Vilnius (apmokėjimas iki vasario 15d.);
 • registruotas bagažas iki 23 kg ir rankinis bagažas iki 8 kg;
 • pervežimas iš/į oro uostą;
 • 8 nakvynės – apgyvendinimas šeimose, pusryčiai, pietūs ir vakarienė;
 • viešojo transporto bilietas savaitei;
 • lydinčių vadovų ir anglų kalbos mokytojų iš Anglijos paslaugos, įskaitant pradinį įvertinimą, mokomąją medžiagą, intensyvų (20 val.) anglų kalbos kursą, dalyvio pažymėjimą.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • išvyka į Arundel pilį
 • bilietai į mokamus objektus;
 • asmeninės išlaidos;
 • sveikatos draudimas.  

KITA INFORMACIJA:

 • išvykimo ir atvykimo laikas, objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kainos gali kisti;
 • keičiantis lėktuvų bilietų kainoms, bendra kaina taip pat gali kisti, pinigai už lėktuvo bilietus negražinami, pavardės keitimas biliete – už papildomą mokestį;
 • į kelionę būtina pasiimti galiojantį pasą ir tėvų sutikimą (lietuvių kalba), patvirtintą notaru.

Išsamesnė informacija el. paštu info@eschool.lt arba telefonu 861510150.