Stovykla


Kviečiame į anglų kalbos stovyklą. “Magic English”– galimybė maloniai, linksmai, o svarbiausia turiningai, naudingai, prasmingai praleisti vasaros atostogas.

Stovyklos programa kuriama taip, kad svarbiausioje vietoje atsidurtų praktiniai ir emociniai vaiko poreikiai, suvokiant , jog mokinio veikla daug svarbesnė už mokytojo.

Planuojama pasitelkus B.Bloomo taksonomijos taisykles :

1. Žinojimas;

2. Suvokimas;

3. Pritaikymas;

4. Analizė.

Naujos žinios konstruojamos iš senų.

Stovyklautojas ne tik gilins anglų kalbos žinias (anglų kalbos mokymasis),bet ir pailsės, atsipalaiduos, sportuos, kūrybiškai žvelgs į jį supantį pasaulį (pramoginė – pažintinė programa).

Ryte, pagal sudarytą programą, vyksta 2 anglų kalbos pamokos, kurios labiau primena viliojantį nuotykį, o ne tradicinę pamoką. Poilsiui, linksmybėms skirtas laikas papildys anglų kalbos pamokų turinį. Žaidimai, šou, konkursai, vakarėliai, vaidinimai, improvizacijos, integruotos užduotys organizuojami tos dienos pamokų tema.

Stovyklos diena suplanuota taip, kad vaikas galėtų organiškai suderinti aktyvų poilsį, anglų kalbos mokymąsi bei stovyklos linksmybes.

Pagrindinis stovyklos tikslas – puiki stovyklautojo nuotaika, saugumo, pasitikėjimo savimi jausmas. Mes stovykloje gerbiame vienas kitą, mokomės empatijos, draugiškumo, nuoširdumo, bendrystės jausmo.

Esame tikri, jog iš stovyklos Jūsų sūnus ar dukra grįš turtingi žinių, naujų idėjų, kūrybiškų patirčių bei patirtos draugystės džiaugsmo.